Hakkımızda

Kral Tantuni Bayilik Avantajları

Kral’ın Lezzet Hikayesi

Gıda ve Fastfood sektörüne yenilikçi bir bakış açısı ile yaklaşan Kral Grup markası, Elvan Bahri Ceylan tarafından 2015 yılında Çorumda kurulmuştur. Karşılıklı güven, hijyen ve lezzet içeren üretim methotları ile birlikte, Kurumsal marka tarafından yeni hedefler belirlenmiştir. Belirlenen hedefler çerçevesinde, Meşhur Mersin tantunisini, tüm tüm dünyaya yaymak için harekete geçilmiş ve ilk şubenin temelleri atılmıştır. Birlikte büyüme ve başarıyı paylaşmayı hedefleyen bir vizyonla, girişimcilere Kral Tantuni markası ile bayilik fırsatı sunulmaktadır.

Kral Group tarafından, Mersin Tantunisine ait meşhur lezzeti yaymak amacıyla, ilk şube Çorum’da kurulmuştur. Kuruluşu itibari ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen Kral Tantuni markası, kısa zaman içerisinde bölgede en fazla ziyaret edilen Fastfood restoranları arasında yer almayı başarmıştır. Mevcut başarı ile birlikte bayilik talebinde artış yaşanmıştır.

Açılan 3 şubesi ile birlikte kısa sürede başarı yakalayan Kral Tantuni, Meşhur Mersin Tantunisi lezzetini yaymak için, Franchise yolculuğuna çıkmış bulunuyor. Hızlı büyümekten ziyade, başarılı girişimciler ile birlikte Kral Tantuni markasının güçlendirilmesi hedeflenmektedir.

Kral Tantuni, 2022 yılı içerisinde 10 şubeye ulaşmayı hedeflemektedir. Franchisor adayları arasında yapılan görüşmeler neticesinde, Tüm Türkiye’ye bayilik verilecektir.

Kral Tantuni Logo

Mersin Tantunisi lezzetini sizlerle buluşturmak için, özel tesislerimizde üretilen dinlendirilmiş malzemeler ile eşsiz lezzetler sunuyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti vizyonuyla, alanında uzman ve profesyonel kadromuzla birlikte, Tüm Türkiye’ye yayılmayı hedefliyoruz.

En Kaliteli Malzemeleri Kullanarak, Eşsiz bir lezzet sunmanın gurunu yaşıyoruz.

Kral Tantuni olarak eşsiz bir lezzet sunmanın sırrının, kaliteli malzemeleri ustalar ile buluşturmak olduğunu biliyoruz. Taze kesim etleri özel soğutucularımızda dinlendirip, eşsiz tarifimizle birlikte, ustalarımız tarafından tantuni lezzetine dönüştürülmektedir. Organik olarak kullandığımız yan ürünlerle birlikte, özel seçilmiş etimizin kalitesi, başarımızın en büyük mimarları arasındadır.

Tantuni Eti Nasıl Olmalı

Gıda Sertifikaları

Gıda işletmeleri tarafından alınması zorunlu olan ve tarafımıza verilen tüm gıda sertifikaları ve belgelerimiz hazır bulunmaktadır. Kaliteli ve hijyen lezzet üretim adresi olan Kral Tantuni markası, en iyi malzemeler ile en lezzeti sunmak için çalışmaktadır.

Gıda Sertifikaları